برگزاری هجدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران از تاریخ ۷ الی ۹ شهریورماه ۱۳۹۶ در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

شایان ذکر است در این کنگره اهم مسائل مرتبط با میکروب شناسی و کاربرد فنون میکروبی در تشخیص، درمان و کنترل بیماریهای عفونی مورد بحث قرار خواهد گرفت. محور های اصلی کنگره شامل مقاومت های میکروبی نسبت به آنتی بیوتیک ها، عفونت های بیمارستانی و انواع سرطان، واکسن، بیماری های مشترک انسان و دام، میکرب شناسی دامپزشکی، میکرب شناسی مواد غذایی، پروبیوتیک ها و پربیوتیک ها، میکروبیوم، اخلاق در پژوهش، کاربرد میکروب شناسی در صنایع دارویی، غذایی، لبنی، آرایشی و بهداشتی و میکروب شناسی آب و فاضلاب و هوا و صنایع مرتبط می باشد. علاوه بر آن جنبه های مختلف کاربرد دانش میکروب شناسی در رفاه، سلامت و تولیدات ملی به بحث گذاشته خواهد شد. در این کنگره دانشمندان مطرح دنیا از کشورهای انگلستان، آمریکا، آلمان، ایتالیا، ترکیه، هلند، اسپانیا و غیره شرکت نموده، ضمن ارائه سخنرانیهای جامع در کنار همتایان ایرانی خود در قالب پانل های گوناگون به پرسش های حضار در زمینه های تخصصی خود پاسخ خواهند داد.

حضور برخی از مقامات ارشد منطقه ای، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روسای دانشگاه های علوم پزشکی، مدیران بیمارستان ها، مدیران ارشد مراکز تحقیقاتی، اساتید، جراحی، بیهوشی، انکولوژی، گوارش، داروسازی، پرستاری و مامایی، پژوهشگران و صاحب نظران، نوآوران، تولید کنندگان و فرهیختگان نخبه، پزشکان، متخصصین آسیب شناسی، علوم آزمایشگاهی، بیوشیمی، بیوتکنولوژی، ویروس شناسی، انگل شناسی، قارچ شناسی، ژنتیک مولکولی، باکتری شناسی، ایمونولوژی، عفونی، اطفال، ریه، اورولوژی، قلب، زنان و زایمان، ارائه کنندگان تجهیزات مدرن پزشکی،  آزمایشگاهی، تحقیقاتی، دارویی و آب و فاضلاب در کنگره مذکور در خور توجه و تعمق می باشد. مهلت ارسال مقاله به دبیرخانه تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۶ بود که تا تاریخ ۳۱ تیرماه تمدید شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام و ارسال مقاله می توانند به سایت اینترنتی کنگره به آدرس www.ismcongress.ir مراجعه نمایند.

به موازات این کنگره نمایشگاهی از مجموعه تجهیزات، آزمایشگاهی، دارویی و فعالیت های پژوهشی، فرهنگی، نوآوری و تکنولوژی پیشرفته متناسب با موضوعات کنگره برگزار می گردد. با عنایت به محدودیت های زمانی و فضای نمایشگاهی، کمیته اجرایی نمایشگاه در نظر دارد تعدادی از غرفه ها را با رعایت ضوابط، اولویت ها و شاخص های مورد نظر به علاقمندان واگذار نماید. در صورت تمایل و مشارکت در نمایشگاه مذکور و کسب اطلاعات لازم و انعقاد قرارداد اجاره غرفه با آقای دکتر علی زرگران از طریق تلفن و نمابر زیر تماس حاصل فرمایند.

تلفن: 88099856              همراه: 09121245772         نمابر: 88371385

  88371385                       09901245772                               

 

     با آرزوی توفیق

دکتر محمد مهدی فیض آبادی

رئیس انجمن علمی میکروب شناسی ایران

 و رییس کنگره

 

replica audemars piguet replica patek philippe replica breitling watches